“Шановні батьки та діти, міжнародний дитячий реабілітаційний центр “Скіфос” знаходиться в переліку реабілітаційних установ охорони здоров’я, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю. Запрошуємо всіх батьків, які мають право на пільгу (фінансування), на укладання договорів для проходження курсу комплексної реабілітації в унікальних кліматичних умовах міста Скадовськ, Херсонської області. Кількість місць обмежена. Центр розташований на узбережжі мілководної Джарилгацької затоки Чорного моря. В МДРЦ “Скіфос” створена необхідна інфраструктура, споряджена сучасним обладнанням для оздоровлення та реабілітації дітей із захворюваннями нервової системи, нейроендокринної системи, імунної системи, верхніх дихальних шляхів, захворювань опорно-рухового апарату. Комфортне перебування забезпечується турботливим персоналом, упорядкованою територією, затишними номерами і збалансованим харчуванням. Завжди раді зустрічі з Вами! “.

Послуги ЦЕНТРУ

Комфорт

Номери
2-3-х місцевого розміщення.
3-х разове харчування
по системі шведський стіл.
Детальніше

ДОЗВІЛЛЯ

Зоопарк
Різноманітна програма
відпочинку та розваг
Пляжний відпочинок
Басейн

*Реабілітація

Акватерапія, Зоотерапія
Фізична терапія
Психологічна терапія
Детальніше

Увага! Амбулаторний режим. З 2021 року в нашому центрі з’явилася можливість пройти курс реабілітації в амбулаторному режимі. Отримання реабілітаційних послуг амбулаторно (у тому числі за кошти державного бюджету) дає можливість самостійно обирати місце проживання. На території центру, окрім медичних процедур, надається можливість отримання таких додаткових послуг як: відвідування контактного зоопарку; користування басейном; харчування в їдальні. Запис на проходження курсу реабілітації в амбулаторному режимі здійснюється за номером: +380958247601

* Курс реабілітації дітей проводиться відповідно до протоколів і стандартів відповідно до наказу МОЗ України №889 від 01.12.2009 р

Потрібна допомога?

Для консультації телефонуйте

Графік заїздів
Виберіть зручний для Вас графік заїздів
Кваліфікований персонал
Опытный медицинский персонал, учителя, воспитатели
Сучасне обладнання
Использование современного оборудования
Online заявка
Подайте онлайн заявку для прохождения курса реабилитации

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЯКІ НЕОБХІДНО НАДАТИ В МДРЦ «СКІФОС» ПРИ ЗАЇЗДІ

  • Договір про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, які потребують супровід;
  • Копію свідоцтва про народження дитини;
  • Копію паспорту одного з батьків;
  • Довідку профілактичних щеплень для дитини;
  • Дозвіл на відвідування басейну отриману не раніше трьох днів до заїзду у Центр (дитині та супроводжуючому);
  • Довідку про епідемічний стан (дитині та супроводжуючому);
  • Виписку з історії розвитку хвороби дитини;
  • Індивідуальну програму реабілітації дитини;
  • Негативний тест на COVID-19.

ВАЖЛИВО! Прийом відпочиваючих в МДРЦ «Скіфос» здійснюється з 8 год 00 хв.

Нагадуємо, що адміністрація Центру не несе відповідальність за цінні речі, мобільні телефони та гроші, які не були здані на зберігання, і вартість втрачених матеріальних цінностей не відшкодовує!

Надана Вами інформація не передається третім особам, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

З повагою, адміністрація МДРЦ «Скіфос»!

Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю в Україні

Міжнародний дитячий реабілітаційний центр «Скіфос» в Україні – це реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю, профільне санаторно-профілактичне і лікувально-корекційний заклад, в якому допомагають дітям з обмеженими можливостями та їх батькам впоратися зі складними життєвими ситуаціями. Комплексна реабілітація з урахуванням індивідуальних особливостей спрямована на поліпшення фізичного та психоемоційного розвитку дитини. Застосування сучасних реабілітаційних методик, в числі яких арт-терапія, музикотерапія, пісочна і ігрова терапія, зоотерапія, акватерапія, фізіотерапія і психотерапія, сприяє відновленню незміцнілого дитячого організму, підвищенню імунітету після захворювань, зокрема після Covid19, просуванню в розвитку, відновлення або корекції визначених функцій. Курси в реабілітаційному центрі спрямовані на профілактику та лікування хронічних захворювань, а також поліпшення фізичного та психоемоційного стану дитини.

ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ “СКІФОС”

Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю «Скіфос» має унікальне розташування. Міжнародний дитячий центр реабілітації знаходиться в місті Скадовську Херсонської області. Морське повітря, мілководді Джарилгацької затоки Чорного моря і рівнинна територія створюють оптимальні кліматичні умови для відпочинку та одночасного проведення корекційно-реабілітаційних заходів для дітей з обмеженими можливостями. «Скіфос» являє собою реабілітаційний центр в Україні, в якому допускається санаторний відпочинок дітей з обмеженими можливостями та їх батьків. Рідна людина допомагає дитині швидше і краще адаптуватися до нових умов проживання, служить моральною та фізичною підтримкою. На базі центру «Скіфос» проводиться реабілітація дітей з патологіями: нервової системи, нейроендокринної системи, імунної системи, дихальної системи, опорно-рухового апарату. Можливість безбар’єрного переміщення по території центру реабілітації, унікальні кліматичні умови, комфортне проживання, правильне збалансоване харчування, ретельно продумані і індивідуально підібрані програми допомагають в реабілітації дітей з ДЦП, ЗРР, ЗПРР, ЛОР-захворюваннями, патологіями верхніх дихальних шляхів.

ПЕРЕВАГИ ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

В списку реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю центр «Скіфос» займає лідируючі позиції по популярності. Батьки, які знайомі з нашим центром реабілітації, відзначають наступні переваги співпраці: значний досвід і професіоналізм профільних фахівців; застосування на практиці методик, спрямованих на отримання вираженого результату; використання авторських програм і світових напрацювань; індивідуальний підхід з урахуванням особливостей патології кожної дитини; задіяння комплексної реабілітації; демократична цінова політика.

Подати заявку, уточнити графіки заїздів і вартість лікувально-профілактичного курсу можна скориставшись на сайті спеціальною формою. Реабілітаційний центр «Скіфос» чекає Вас і Вашу дитину – ми обов’язково допоможемо!

БАСЕЙН

З 2021 року в нашому центрі функціонує аквазона, що містить у собі басейн для плавання та басейн з гідромасажем. Усі бажаючі мають нагоду:

  • отримати комплекс лікувальних процедур, що пов’язані з водою.

А також відвідати групові заняття для дітей в басейні згідно розкладу.