Акватерапія

Акватерапія

62
Гідрокінезотерапія
Гідрокінезотерапія - оздоровча гімнастика в воді, що поєднує в собі користь силових вправ
talassoterapiya
Таласотерапія
Таласотерапія - (в перекладі з давньогрецької «лікування морем») це використання в процедурах морської води, водоростей і морських лікувальних грязей, піску в поєднанні з морським кліматом.

Міжнародний дитячий реабілітаційний центр «Скіфос» розташований на узбережжі Джарилгацької затоки Чорного моря в м Скадовськ. У серпні 2012 року Скадовськ отримав статус курорту державного значення. Саме тут природою створено унікальні кліматичні умови для реабілітації дітей з обмеженими можливостями: повітря і тепла морська вода насичують легені дитини йодо-бромними речовинами, південне сонце сприяє накопичення вітаміну Д для розвитку дитячого організму і зміцненню імунітету.

Природа сприяє лікуванню і профілактиці захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, дихальної системи, нейроендокринної, імунної системи. Наші фахівці застосовуючи сучасні методики реабілітації сприяють гармонії з природою…

АКВАТЕРАПІЯ В СКАДОВСЬКУ

Акватерапія, як метод лікування, дуже поширений серед різних методів реабілітації. І варто зазначити, що саме цей метод відмінно підходить для діток різного віку.

Сам метод буде незамінною складовою ефективної реабілітації при різних захворюваннях. Але також, його варто розглянути як спосіб профілактики загального стану дитини. Адже даний метод дозволяє дітям максимально розслабитися на заняттях або процедурах, і взяти по максимуму корисностей від взаємодії з даною стихією.

Акватерапія безпосередньо впливає на розвиток м’язового апарату. Це стосується і ситуації з гіпертонусом – адже під час плавання м’язи дитини розслаблюються, йдуть м’язові затиски, слабшають м’язові спазми кінцівок. Але також під час водних процедур відмінно коригується і слабкий м’язовий тонус – адже у воді активно розвиваються всі м’язи тіла.

МОЖЛИВОСТІ АКВАТЕРАПІЇ

Акватерапія як метод лікування і реабілітації дітей з різноманітними захворюваннями має ряд переваг в порівнянні з більш класичними варіантами лікування. Розглянемо – які основні з них:

Крім корекції м’язового корсету акватерапія сприятливо впливає на кровообіг. А це відіграє важливу роль у розвитку дитини. Особливо цей вплив сприятливо для дітей із затримкою психічного розвитку або особливостями у розвитку.
Також варто сказати, що водні процедури зміцнюють дихальну систему. Допомагаю розробляти легені після різних захворювань, збільшують об’єм легенів.
На відміну від звичайних занять лікувальної гімнастики, заняття у воді знімають спастичность м’язів і відмінно тренують м’язовий корсет. Дані заняття допомагають вирішити безліч проблем опорно-рухового апарату.
Для кожної групи дітей щодо встановленого діагнозу комплекс вправ буде різний. Наприклад, дітей з ДЦП поступово навчають різним руховим навичкам, що в воді відбувається швидше. А у дітей з аутизмом водні процедури будуть сприяти розвитку адаптації, можливість справлятися зі страхом води, наприклад.
Акватерапія також сприятливо впливає на корекцію поведінки дитини. Діти  розслабляються у воді, залишаючи непотрібне напруження і вантаж невирішених проблем.
Дані процедури сприяють загальному зміцненню організму, несуть в собі елементи загартовування і нормалізації емоційного стану дитини.

АКВАТЕРАПІЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ «СКІФОС»

Міжнародний дитячий реабілітаційний центр «Скіфос» розташований в затишному узбережжі Джарилгацької затоки Чорного моря. Саме таке розташування дозволяє ефективно використовувати цілющі властивості природи. Унікальні кліматичні умови максимально сприяють відновленню дітей: морське повітря насичує легені дитини йодо-бромними речовинами, південне сонце сприяє накопиченню вітаміну Д, а активні водні процедури сприяють нормалізації м’язового тонусу.

Крім вищесказаного, було також відмічено, що водні заняття мають особливий вплив на розвиток психіки дитини. Були помічені певні зміни настрою дитини щодо загального реабілітаційного процесу. Після водних процедур у дітей поліпшується психоемоційний стан, поліпшується настрій, зникає надмірна тривожність і з’являється впевненість у своїх силах. Такі заняття позитивно впливають на здатність дитини до навчання, що дозволяє їй досягати великих успіхів в корекційному процесі.