МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «СКІФОС» – У НАС ЛІКУЮТЬ ПОЗИТИВОМ

На березі Чорного моря в м Скадовськ (Херсонська область) розташувався Міжнародний дитячий реабілітаційний центр “Скіфос”. Ми попереджаємо і лікуємо дитячу інвалідність, впроваджуємо сучасну програму реабілітації для дітей з обмеженими можливостями. Наш центр унікальний тим, що крім традиційної медицини ми застосовуємо іпотерапію, зоотерапія, арт-терапію і Ерготерапія. Ми лікуємо позитивними емоціями. І це працює!

Зоотерапія – лікування тваринами. У «скіфосов» є контактний зоопарк, де живуть кролики, страуси, кізоньки, павичі, свинки, голуби та інші тварини. Їх можна гладити, брати в руки, годувати. Близьке спілкування з тваринами робить позитивний вплив на здоров’я дітей. Тварини, як і людина, оточені своїм біополем. І людина, коли безпосередньо контактує з твариною, отримує енергію цього біополя і заповнює свою енергію.


Іпотерапія ( «лікування конем»). Кінь робить позитивний вплив на фізичну і соціально-психологічну сферу дитини. Під час роботи кінь передає вершнику від 90 до 110 різноспрямованих рухових імпульсів в хвилину, що не може бути досягнуто ніякими іншими способами лікування. Позитивний емоційний ефект тягне за собою появу нових нормальних реакцій: тактильні відчуття, розвиток дрібної моторики, розслаблення, масаж і тренування м’язів. При їзді верхи м’язи дитини розслаблюються, тепло від тіла тварини м’яко розігріває їх, а його рухи сприяють масажу м’язів дитини. Під час занять у дитини задіюються всі групи м’язів, що сприятливо позначається на загальному стані організму.


Арт-терапія – це терапія образотворчим творчістю. У МДМЦ «Скіфос» практикують всі види малюнка, роботу з гіпсом, боді-арт, ліплення. Це дає дитині можливість долати страхи і тривожність, допомагає підвищити самооцінку, розвиває навички спілкування, вчить гіперактивних дітей зосереджуватися на завданні, знижує імпульсивні прояви.


Ерготерапія – лікування через діяльність. Метою ерготерапії є не тільки відновити втрачені рухові функції за допомогою різних тренажерів і ігрових завдань, а й заново адаптувати дитину до нормального життя, допомогти йому досягти максимальної самостійності і незалежності в побуті.

Унікальність програми реабілітації полягає у створенні грамотного алгоритму реабілітаційного процесу.

Застосовувані методи реабілітації в МДМЦ «Скіфос» класифікуються за кількома блокам:

– основний блок (масаж, ЛФК, іпотерапія);

– соціально-побутовий блок (зоотерапія, арт-терапія, Ерготерапія);

– фізіотерапевтичний блок (магніто-лазерна терапія, електрофорез, електросон, парафіноозокерітовое аплікації, офтальмологічні процедури);

– додаткова програма (гідрокінезотерапія, Стопотерапія, теренкур, синглетно-киснева терапія, фіточаї).

На території центру «Скіфос» функціонує басейн з трьома зонами купання для дітей різного віку. Також є дитячі та спортивні майданчики, власний охороняється піщаний пляж в 50-ти метрах від житлових корпусів.