Відгуки

Відгуки

64326452

Хочу написати свій відгук про наш відпочинок і реабілітації в скіфосов. За програмою “Турбота” всіх київських матусь з дітьми з інвалідністю з неврології (ДЦП, парези, синдром Дауна і т. Д.) Запросили безкоштовно пройти реабілітацію і відпочити в м.Скадовськ, в Скіфос. Були ми в жовтні, купуватися правда не вдалося, але прийняти сонячні ванни і надихають все таки встигли! На території знаходиться басейн відкритий. Дуже зручний, з шезлонгами і тентами. На території 3 відремонтованих корпусу, обладнані пандусами.

unnamed (3)

Ми поїхали в Скіфос зі всією сім’єю. У нас дитина з інвалідністю. Всі корпуси центру, їдальня, процедурні кабінети обладнані пандусами, всюди відмінно проходять інвалідні коляски. Біля кожного корпусу є альтанка, з столиками і лавками. Столових дві. На першому поверсі і другому. Ми звичайно так-як з спец коляскою їли на першому, відмінно можна розташується з коляскою. Годували добре, скарг не було, порції великі. Ми втрьох були на двох порціях і нам вистачало. З процедур був масаж, ЛФК, арт терапія, психолог, логопед, зоотерапія (гладили тварин – кроликів, морських свинок, хом’яків), обов’язково відвідуванні зоопарку на території і іпотерапія. Територія дуже красива. Все обладнано великою кількістю лавочок, столиків, альтанок, гойдалка. Величезна кількість квітів. Самі вирощують зелень на маленьких грядочках.

Хочу висловити велику подяку колективу реабілітаційного центру « Скіфос » за чуйне ставлення, людяність, професіоналізм, терпіння.

Ви всі ПРЕКРАСНІ, ви робите ВЕЛИКУ, ДОБРУ справу!!!

УКЛІН ВАМ ДО ЗЕМЛІ !!!

ДЯКУЄМО!!!!

Бабуся Косовець Насті (Чернігівська обл.)

P.S.Окрема подяка – Матильді ,за терпіння ,за витримку)))))

07.09.2020

Спасибі велике всім працівникам «Скіфоса», нам дуже сподобалось проживання і харчування і відношення співробітників – дуже ввічливі, привітні якщо щось потрібно – завжди допоможуть.

ДЯКУЄМО ЗА ВСЕ!!! БУДЕМО РАДІ ПРИЇХАТИ ЗНОВУ.

Гурчик Тетяна (смт.Нижні Сірогози, Херсонська обл.)

06.09.2020

Дякую персонал «Скіфос» за теплий прийом турботу, душевне тепло, красиву обстановку, особливо мед.персоналу який з душею і розумінням ставиться до кожного.

ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!!!

Таїсія (Харків)

09.09.2020

Хочемо висловити подяку колективу реабілітаційного центру «Скіфос». Нам все дуже сподобалося, були в перший раз, але точно не в останній, приїдемо ще!!!

Спасибо большое за чудовий відпочинок і оздоровлення!!!!

Лена (Миколаїв)

06.09.2020

Я, мама двійнят Саші і Микити, кажу величезне спасибі колективу «Скіфос».

ВСІ ВСІ без винятку великі молодці!!! Ходили до психолога, логопеда на масаж і ЛФК, не завжди могли впорається з моїми хлопчиками але в цілому не погано. Окреме спасибі за терпіння і розуміння. Обслуговування, харчування на вищому рівні. Розваги і проведення заходу порадували не тільки діток, а й дорослих.

(Херсон)

08.09.2020

Добридень! Я мама Глухої Марії, хочу висловити величезну подяку всьому колективу «Скіфос»

Особливо: головному кухареві Олена Дмитрівні – відпочиваємо третє літо поспіль, але так смачно і ситно було тільки у Олени Дмитрівни!

Також величезне СПАСИБІ

Масажистці Саші за дуже якісний професійний масаж і за те що вона дуже хороша людина!!!

08.09.2020

Миколаїв

Я, бабуся Попової Саші, 55 років, хочу подякувати колективу санаторію «Скіфос» за чуйне, уважне ставлення до нас і нашим дітям інвалідам. Оздоровилися на всі 100% .Так добре нам ще не відпочивалось. Приміщення чисті, харчування різноманітне і смачне, масажі і ЛФК високо-професійні. Сподобалася їзда на конях і тепле море, особливо гарний, як в Туреччині, басейн. Спасибо большое медсестрі т. Вале, психолога Марині Сергіївні за організацію в роботі, за підхід до кожного з нас. Хороший адміністратор Вікторія. Відмінний масажист Андрій Леонідович. Що ще потрібно? Реабілітаційний центр прекрасний! Здоров’я всьому обслуговуючому персоналу! Хочеться ще сюди повернутися. Спасибі за все!

06.09.2020 (Харків)

Велике спасибі. Все дуже сподобалося. Гарна приємна атмосфера. Басейн дуже хороший великий і маленький.

24.08.2020 Бірзул (Харків)

Кожен заїзд, у дітей, у яких день народження, МДРЦ “Скіфос” робить маленький, приємний сюрприз!

Залишити Відгук