Психолого-педагогічна корекція

Психолого-педагогічна корекція

Сенсорна інтеграція
Сенсорна інтеграція - стимулятор сенсорних і вестибулярної систем.
89
Психологічна корекція
Це вплив на психіку для повноцінного розвитку і функціонування особистості.
IMG_1548
Арт-терапія
Метод психотерапії, заснований на мистецтві і творчості.
91
Логопедична корекція
Логопедична корекція - це виправлення мовних порушень.

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ В ЦЕНТРІ «СКІФОС» (м. СКАДОВСЬК)

Психологічна реабілітація спрямована на формування соціально-побутових і культурних навичок, навчання соціальної поведінки, нормалізацію психо-емоційного стану дитини. Використовуються такі методики: психологічна та логопедична корекція, анімалотерапія, арт-терапія, кімната сенсорної інтеграції.

Психологічна реабілітація спрямована на формування соціально-побутових і культурних навичок, навчання соціальної поведінки, нормалізацію психо-емоційного стану дитини. Використовуються такі методики: психологічна та логопедична корекція, анімалотерапія, арт-терапія, кімната сенсорної інтеграції.

Психологічна реабілітація – важлива складова допомоги дітям з обмеженими можливостями. Даний напрямок передбачає допомогу і підтримку дитини в будь-яких життєвих ситуаціях, а також спільний пошук ресурсів для задоволення потреб і реалізації можливостей. Курс психологічної реабілітації сприяє соціальній адаптації та налагодженню контакту з однолітками і дорослими.

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДИТИНИ «СКІФОС»: ЕТАПИ ДОПОМОГИ

Дитина з обмеженими можливостями вимагає максимального батьківського участі на всіх життєвих етапах. Заклопотаність дорослих щодо фізичного та психоемоційного розвитку чада призводить до накопичення роздратування і можливих конфліктів. Складна емоційна обстановка негативно позначається на всіх членів сім’ї, що загрожує посиленням стану і розвитком нових патологій у дитини з обмеженими можливостями. Попередити ситуацію можуть фахівці центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Скіфос».

Реабілітаційний центр «Скіфос», який знаходиться в місті Скадовську Херсонської області, надає психологічну допомогу в кілька етапів:

Етап перший – психологічна діагностика. На даному етапі профільними фахівцями реабілітаційного центру «Скіфос» проводиться діагностичний аналіз комунікативної, емоційно-вольової та інтелектуальної сфер розвитку дитини. На основі зібраного матеріалу розробляється індивідуальна корекційно-реабілітаційна психолого-педагогічна програма.

Етап другий – психокорекційна робота із застосуванням інноваційних комплексних методик і індивідуального підходу. До найбільш поширених методів психокорекції, які використовуються фахівцями центру психологічної реабілітації «Скіфос», відносять:

арт-терапію;
пісочну терапію;
ігрову терапію;
музикотерапію;
індивідуальну терапію;
групову терапію та ін.
Психокорекційна робота центру психологічної реабілітації «Скіфос» спрямована на корекцію самооцінки, зняття нервово-психічної напруги, формування навичок самостійності і відповідальності, розвиток пам’яті, уваги, мислення, уяви та інших психічних функцій.

Етап третій – контрольно-прогностичний. На заключному етапі фахівці центру «Скіфос» оцінюють динаміку розвитку пацієнта і розробляють програму подальших корекційних завдань.

Уточнити можливість проходження психологічної реабілітації в центрі «Скіфос» можна онлайн або по телефону. Контактні способи зв’язку вказані у відповідному розділі сайту.